Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Toplu Mail Gönderme

Sistem üzerinden üyelerinize ya da e bültene kayıt olan müşterilerinize mail gönderebilmek için Modüller > Toplu Mail Gönderme sayfasını kullanabilirsiniz.
 

 
 

Açılan sayfada aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi mail şablonu ve gönderilecek liste seçilir, filtreleme yapıldıktan sonra "Toplu Mail Gönder" butonuna basılır. Mail gönderimi yapmadan önce Tasarım > Toplu Mail Tasarımları alanından yeni ekle seçeneği ile çıkan editör üzerinden mail şablonu oluşturmuş olmanız gerekmektedir.
 Toplu mail gönderimlerinde şablona eklediğiniz görsellerin maillerde kırık görüntülenmemesi için URL kısmının başına alan adınızı eklemeniz gerekmektedir. 

 

Not: Aynı şablonu günde 500'den fazla kişiye sahip bir listeye toplu şekilde gönderecekseniz, inbox oranlarınızı korumak adına, sayfada yer alan "Excel'e Aktar" butonu ile çıktı almanızı ve mail şablonunuzu bir mailing firması üzerinden göndermenizi öneririz.

Not: Mailler yalnızca e-posta almak için onay veren üyelerinize ve e-bültene kayıt olmuş kişilere gönderilir. 

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.