Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Chrome Bildirim Özelliği

Chrome Bildirim Özelliği ile Ziyaretçilerinize Aynı Anda ve Tek Mesajla Ulaşın!

 

Satışlarınızı arttırmaya yönelik yeni özellikler geliştirmeye devam ediyoruz, Bu hedefle yaptığımız en yeni özellik sadece Ticimax alt yapısında olan Chrome bildirim özelliğidir.

Chrome bildirim özelliği ile chrome kullanan sitenizdeki aktif ziyaretçilerinize, e-ticaret sitenizde gezinirken anında bildirim gönderebilir, kampanyalarınız, duyurularınız ya da yeni ürünleriniz hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.

Bildirim Mobil ziyaretçilere ya da masaüstü ziyaretçilere ayrı ayrı gönderebilirsiniz. Logonuz ile beraber başlık ve açıklama metniniz ile anında bildirime izin veren kullanıcıların Chrome tarayıcılarında bildirim olarak görünecektir.

Bildirimleri admin panelinizden Modüller > Chrome Bildirim Gönder sayfası üzerinden hazırlayabilirsiniz.
 


 

Açılan sayfada bildirime başlık, metin, görsel ve hangi platformlarda görüneceğini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bildirimize bir hedef tipi (ürün, kategori, marka vb.) de seçebilirsiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra Gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.  

Müşteri tarafında sitenize girdikleri zaman bildirimlere izin ver popupı otomatik olarak tarayıcıda görünecektir.
  

İzin ver butonuna basan kullanıcılar bildirim izin için bir bilgilendirme popup'ı göreceklerdir. Bu pop-up'ın görselini admin panelden kolayca yapabilirsiniz. Modüller > Dosya Yönetimi > images klasörü altına bildirimizin.jpg adı ile 400x400 (px) ölçüsünde görsel yüklemeniz yeterlidir.
 


 

Atılan bildirim örnek bir ekran görüntüsü ise aşağıdaki gibi olacaktır.


Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.