Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

WMS İade Yönetimi

Depo süreçlerinin doğasında olan son kullanıcı tarafından siparişin iade edilme süreçleri için de özel süreçler bulunmaktadır. Bu süreçlerin doğru ve kontrollü yapılabilmesi için İade Yönetimi ekranı yapılmıştır. İade Yönetimi ekranı üzerinden iade gelen siparişin doğruluğu, iade edilen ürünlerin doğruluğu gibi süreçler kontrol edilebilmektedir.
İade Yönetimi ekranında öncelikle siparişin numarasının okutulması beklenmektedir. Siparişin numarasının okutulmasının ardında yukarıda görüleceği gibi o siparişe ait detaylı bilgiler görülmektedir.


Ürünlerin İade işlemlerinin yapılabilmesi için ikinci aşama olarak, iade edilen ürünün barkodu okutulmalıdır. Ürünlerin okutma işlemi tamamlandıktan sonra ‘Teslim Alınmış İade’ butonuna basılmalıdır ve aşağıda gösterilen İade Formunun doldurulması beklenmektedir. İlgili bilgiler girildikten sonra İade Et butonuna basılması ile ürünün iade süreci tamamlanmış olacaktır. İade gelen ürünlerin tekrar raflara yerleştirilmesi beklenmektedir.
Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.