Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Kombin Modülü


Kombin modülü ile birlikte kombin ürünlerinizi, takım ya da hediyeli ürünlerinizi kolay bir şekilde tek ürün olarak oluşturabilir ve satışını yapabilirsiniz.

Haftanın ya da günün kombini şeklinde kombin kampanyaları yaparak kombinli ürünlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Admin panelde ürün oluşturma aşamasında ki seçenekler arasında yer alır, ürün adını sorgulayarak ana kombin ürünleri oluşturabilir birden fazla ürün seçimi yapılabilir. 

1- Kombin kampanyasının aktif edilmesi için admin panelinizde Ürünler > Ürün Yönetimi > Kombin Yapılacak Ürünün Eylemler Kısmından Kombin Ürün seçeneğine tıklayın.
 


 

2- Açılan pop-up üzerinden kombin ayarlarınızı yapılandırabilir ve istediğiniz ürünleri kombin olarak tanımlayabilirsiniz.

Hangi ürünlerin kombin olacağını, sadece kombin olarak mı alınabilir ya da kombine özel bir kampanya fiyatı var mı vb. tanımlamaları kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Kombine tarih aralıklı bir kampanya fiyat eklerseniz tarih sona erdikten sonra kombin kampanyası pasif olur ve ürünler normal satış fiyatından satılmaya devam eder.
 


3- Müşteri tarafında aşağıdaki gibi bir görünümü olacaktır.
 


Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.