Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Kombin Modülü


Kombin modülü ile birlikte kombin ürünlerinizi, takım ya da hediyeli ürünlerinizi kolay bir şekilde tek ürün olarak oluşturabilir ve satışını yapabilirsiniz.

Haftanın ya da günün kombini şeklinde kombin kampanyaları yaparak kombinli ürünlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Admin panelde ürün oluşturma aşamasında ki seçenekler arasında yer alır, ürün adını sorgulayarak ana kombin ürünleri oluşturabilir birden fazla ürün seçimi yapılabilir.

Kombin Ürün oluşturmak için izlemeniz gereken adımlar ise şu şekildedir;

1- Ürünler > Ürün Yönetimi alanında listelenen ürünleriniz arasından hangi ürün için işlem yapmak istiyorsanız, ilgili ürünün sağ tarafında bulunan Eylemler başlığı altındaki ızgara ikonuna tıklayın. Açılan penceren Kombin Ürün seçeneğine giriş yapın.


 

2-  Açılan pop-up üzerinden kombin ayarlarınızı yapılandırabilir ve istediğiniz ürünleri kombin olarak tanımlayabilirsiniz.

3- Hangi ürünlerin kombin olacağını Ürün Bul butonu yardımıyla seçerek belirleyebilirsiniz. Kombin içerisine ekleyeceğiniz ürünlerin stok adetleri sıfırdan farklı olmalıdır.Ürün Bul butonuna tıkladıktan sonra açılan pencere üzerinden Kombin içerisine eklemek istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.
4- Kombin olarak işlem yaptığınız ürünün satın alınıp alınamayacağını Kombin Ürün Satın Alınabilir butonu yardımıyla belirleyebilirsiniz. Veya Kombin içerisine eklemiş olduğunuz ürünlerin tekil olarak değiş Sadece Toplu Olarak Satın Alınabilir olduğunu parametre yardımıyla belirtebilirsiniz.

5- Kombin için bir kampanya fiyatı belirleyerek, kombin içerisinde bulunan ürünlerin toplam tutarından daha düşük bir Kampanyalı Fiyat belirleyebilirsiniz. Ayrıca tarih aralığı belirtmeniz durumunda kampanya tarihi sona erdikten sonra kombin kampanyası pasif olur ve ürünler normal satış fiyatından satılmaya devam eder.


6- Müşteri tarafındaki görüntüsünün ise nasıl olacağını Ürünler > Ürün Detay Ayarları alanında bulunan Kombin Ürün Gösterim Tipi alanı yardımıyla belirleyebilirsiniz.

7- Oluşturmuş olduğunuz Kombin Ürünlerinizin müşteri tarafındaki örnek görüntüsü ise aşağıdaki gibidir.
Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.