Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Ekstra Ürün Aksesuar Grupları Ekleme Modülü

Ana ürünün yanında çapraz satışla sepet tutarını arttırmayı sağlayan benzer ürünler tablosuna benzer tablolar eklemek için ürün aksesuar grupları modülünü kullanabilirsiniz.

Tavsiye edilen ürünler ya da tavsiye edilen aksesuarlar şeklinde gruplarınızı oluşturarak ürün yönetiminden ürün atamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ürün aksesuar grupları ücretli bir modüldür, ücret bilgisi için müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.

Örnek ekran görünümleri aşağıda yer almaktadır,

Modülü kullanamak için, ayarlar > genel ayarlar > aksesuar grupları sekmesinden akseusar grubu oluşturmanız gereklidir (örn, Tavsiye Edilen Akseusar Grubu vb)

 

...Size özel açılacak modül ekranı ürün yönetimi tablosunda eylemler alanına kısa yol olarak gelecektir,

 

.. Ürün aksesuarları alanından oluşturduğunuz grup ya da gruplara ilgili ürünleri tanımlayabilirsiniz. Ürün tanımlarken dikkat edilmesi gereken nokta min. 4 ürün eklemeniz gerektiğidir. 4 ürün altında ürün eklediğinizde, bu alan slider yapısında olduğu için ürünlerin tekrar ettiğini göreceksiniz. Bu bakımdan min. 4 ürün eklemeniz gerekmektedir.

 

..Ürün detay sayfasında görünecek örnek görünüm;

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.