Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Siparişe Resim/Dosya Nasıl Eklenir?

Bardak, tablo, puzzle, çikolata v.b. gibi kişiye özel ürünler satıyorsunuz ancak müşteriler ürünün tasarımında olmasını istediği resmi ya da dosyayı bir çok e-ticaret sisteminde olduğu gibi genelde siparişi verdikten sonra mail yoluyla iletmek zorunda kalabiliyor. Bu da kullanıcılar için zaman zaman sıkıcı ve uzun bir aşama haline geldiği için sipariş vermekten vazgeçebiliyorlar.

Ticimax'ın gelişmiş alt yapısında ise müşterileriniz bu işlemi tek bir adımda dosya ya da resim yükleme işlemini siteniz üzerinden yapabilirler.

Aşağıda ki ekran görüntüsünde ürün detay kısmında dosya yükleme alanını görebilirsiniz, bu örnekte olduğu gibi müşterileriniz ürünü sepete eklerken, ilgili resim veya dosyayı tek adımda yükleyebilirler.

Müşteriniz, Dosyayı yükledi fakat yüklediği dosyayı değiştirmek istiyor, bunun için yüklediği dosyanın hemen yanında kaldır butonuna tıklayarak dosyayı kaldırıp yeni bir dosya yükleyerek alışverişe devam edebilir.

Bu modül ekstradır, fiyat bilgisi için müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.