Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Ödeme Tipi Kampanyaları

Ödeme tipine göre indirimler tanımlayacağınız alan Kampanyalar > Kampanya Sihirbazı > Ödeme Tipi Kampanyalarıdır. Ödeme tipine göre kampanya eklemek isterseniz işlem tipi olarak "Yüzde İndirim,  Tutar İndirim ve Tutar Atama" olarak seçilip değer atanabilir.

Filtre seçeneği olarak diğer kampanyalarla benzer şekilde geçerli olacağı grubu seçebilirsiniz. Seçim yapmazsanız tümü için geçerli olacaktır.

Ayrıca bu kampanya tipi özelinde ödeme tipi, banka, bin numarası ve taksit koşulları da belirtebilirsiniz.

Not: Bu kampanya özelinde de birleştirilebilir kampanyalar sistemini kullanabilirsiniz. Böylece farklı kampanyalarınızı da bu kampanya ile birlikte çalıştırabilirsiniz. Yeni yaptığınız kampanya belirttiğiniz öncelik sırasına göre birleştirilebilir olduğu kampanyalar ile beraber çalışacaktır.

Birleştirilebilir Kampanya: Bir arada çalışmasını istediğiniz kampanyaları belirlediğiniz alandır. Seçim yapılmaz ise önceliğe göre kampanyalarınız çalışır. (Örneğin; A ve B kampanyalarının aynı anda çalışmasını istiyorsanız, A kampanyası önceliği 1, B kampanyası önceliği 2 ise B kampanyasında birleştirilebilir kampanya olarak A kampanyasını seçmeniz yeterlidir.)

NOT : Ödeme kampanyası sepetin ödeme adımında çalışmakta olup, kampanya kontrolünü siparişin ödeme adımından kontrol etmeniz gerekmektedir. 
 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.