Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

WMS Ürün Yerleştirme

Depoya gelen yeni ürünleri veya deponun herhangi bir yerinde bir sebep ile bulunan ürünlerin raflara yerleştirmek için Ürün Yerleştirme ekranı kullanılmaktır. Ürün yerleştirme ekranı ile ürünlerin depoda nerede bulunduğunu sistemsel olarak bilinmesi sağlanır.
Ürün yerleştirme ekranı ile rafa yeni ürün eklenebilmesi sağlanabilmektedir. Ürün yerleştirme sayfasında ilk olarak ürünün yerleştirmek istendiği rafın ID bilgisi okutulmalı. Sonrasında ise rafa eklenmek istenen ürünün barkodu okutulmalıdır. Yanlış veya fazla ürün okutulması durumunda Azalt ve Sil butonları ile raftaki ürünlerin miktarları ayarlanabilmektedir. Rafa eklenmek istenen ürünlerin hepsi okutulduktan sonra yukarıda gösterilen İşlemi Tamamla butonuna basılması beklenmektedir. Bu butona basıldıktan sonra okutulan ürünlerin rafa eklenme işlemi gerçekleşmektedir.


Ürün Yerleştirme ekranında ek olarak okutulan ürünün detay bilgileri, okutulan adet görünebilmektedir. Aynı zamanda Raftaki Ürünleri Gör butonu ile rafta bulunması beklenen ürünlerin bilgileri de görüntülenebilmektedir.


Ürün Yerleştirme ekranında bulunan Siteye Stok Ekle butonu ile rafa eklenen ürünlerin satışın gerçekleştiği siteye de eklenmesini sağlamaktadır. Bu işlem ayarlara bağlıdır.


Ürün Yerleştirme ekranında bulunan Kutu Ekle butonu ile oluşturulan kutunun içindeki ürünler direkt rafa eklenebilmektedir.


 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.