Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

WMS Ürün Nerede

Sistemde bulunan bir ürünün nerede bulunduğu, durumu ve kaç adet olduğunu bilmek depo yönetim sisteminin temel amaçlarındandır. Ürün Nerede ekranı ile bu amaç karşılanabilmektedir.
Bu alanda ürün barkodunu okutabilir ya da barkod bilgisini klavyeden tuşlayarak yazmış olduğunuz barkod numarasında bulunan ürünler listelenecektir.Ürün nerede ekranında bulunan resimde gösterilen Resim1’deki Arabalarda butonu ile ürünün arabada kaç adet bulunduğu gözlemlenebilmektedir. Bu buton ile ürünün bulunduğu arabaların detaylarına ulaşılmaktadır. Bu detay bilgiler arabada, arabanın barkodu ve ürünün kaç adedinin olduğu gibi bilgilerdir.


Ürün nerede ekranında bulunan resimde gösterilen Resim2’deki Raflarda butonu ile ürünün raflarda kaç adet bulunduğu gözlemlenebilmektedir. Bu buton ile ürünün bulunduğu rafların detaylarına ulaşılmaktadır. Bu detay bilgiler raf adı, raf barkodu, adet ve varsa sıra bilgileridir.


Ürün nerede ekranında bulunan resimde gösterilen Resim3’teki Masalarda butonu ile ürünün masada kaç adet bulunduğu gözlemlenebilmektedir. Bu buton ile ürünün bulunduğu masaların detaylarına ulaşılmaktadır. Bu detay bilgiler masa ID, masa adı, raf adı ve adet bilgileridir.

Ürün nerede ekranında bulunan resimde gösterilen Resim4’teki Fazla Ürünler butonu ile ürünün Fazla olarak kaç adet bulunduğu gözlemlenebilmektedir. Bu buton ile ürünün bulunduğu fazla ürünün detaylarına ulaşılmaktadır. Bu detay bilgiler fazla ürün bildirilirken girilen giriş açıklaması ve ekleyen bilgisidir.


 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.