Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

WMS Performans Raporları

Performans raporu ile personellerin yaptığı işlem bazında performansının ölçülmesi ve diğer personeller ile karşılaştırılmasını sağlamaktadır. Performans raporu, belirli bir ay içindeki verileri kıyaslar. Birden fazla ayda değer getirmemektedir. Aşağıda görüleceği gibi Kullanıcı ID, personel adı, tarih, ürün çeşidi ve ürün sayısı değerlerini göstermektedir.


Performans raporu ile aynı zamanda grafik üzerinden kıyaslama yapılma imkanı da sağlanmaktadır. Aşağıda görülebileceği gibi üç farklı grafik yöntemi bulunmaktadır. 3 grafik aynı anda da açılabilmektedir.


1. Çizgi Grafiği: Seçilen kişilerin performansları günlük olarak karşılaştırılabilmektedir. Grafikte belirtilen değerler kişilerin belirlenen günde gerçekleştirdiği ürün işlem sayısına göre verilmektedir. aşağıda grafiği görebilirsiniz.2. Çubuklu Grafik: Seçilen kişilerin performansları toplam işlem değerleri karşılaştırılabilmektedir. Grafikte belirtilen değerler kişilerin belirlenen gün içerisindeki toplam işlem sayısına göre değer vermektedir. aşağıda grafiği görebilirsiniz.


3. Dilimli Grafik: Seçilen kişilerin performansları toplam işlem değerleri karşılaştırılabilmektedir. Grafikte belirtilen değerler kişilerin belirlenen gün içerisindeki toplam işlem sayısına göre değer vermektedir. aşağıda grafiği görebilirsiniz.

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.