Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

WMS Kutu Yönetimi

Depoda ürünler tek tek olmanın yanı sıra koli ya da toplu halde de tutulmak istenebilmektedir. Toplu olarak işlem yapılmak isten ürünler için Kutu Yönetimi Ekranı kullanılmaktadır.Kutu yönetimi ile toplu olarak hareket etmek istenen ürünler sistemsel olarak da bir araya getirilmektedir. Ürünleri kutulamak yani toplu olarak hareket ettirebilmek için öncelikle Kutu Yönetim Ekranında ürünlerin barkod bilgilerinin okutulması beklenmektedir. Yanlış veya fazla ürün okutulması durumunda Azalt ve Sil butonları ile raftaki ürünlerin miktarları ayarlanabilmektedir. Birleştirme yapılmak istenen ürünlerin hepsi okutulduktan sonra görselde görüldüğü gibi Kutu Oluştur butonuna basılması beklenmektedir. Bu işlemden sonra aşağıda görüldüğü gibi ürünlerin bulunduğu kutu için benzersiz bir ID oluşturulur ve yazdırma seçeneği ile kullanıcının bilgisine sunulur.
Kutu Yönetimi Ekranında bulunan Kutu Yazdır butonu ile daha önceden oluşturulan kutular, ürünlerin listesi, ürün adedi, eklenme tarihi, kutu ID bilgisi ve kutu ID yazdırma gibi bilgi ve işlemler yapılabilmektedir.


 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.