Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

WMS Eksik Ürün Listesi

Siparişlerin eksik ürünlerini gözlemlemek ve ilgili işlemleri yapabilmek için Eksik Ürün Listesi Ekranı kullanılmalıdır. Eksik ürünleri listeleyebilmek için öncelikle ilgili masanın barkodunun okutulması gerekmektedir. Masada eksik olan ürünler, ürünlere ait detaylı bilgiler aşağıda gösterildiği gibi listelenmektedir.

  1. Ürünün bir şekilde temin edilmesi durumunda ‘Ürün Bulundu’ butonuna basılması durumunda ürünün hangi raftan bulunduğu bilgisinin seçilmesi beklenmektedir. Sistem ürünü ilgili sipariş ile birleştirecek ve ilgili raftan adet düşümünü gerçekleştirecektir. Kullanıcının ürünü ilgili koliye koyması beklenmektedir.

  2. Ürünün bulunduğu alternatif rafları görmek için ‘Diğer Raflar’ butonuna basılması gerekmektedir. Ekranın sağ tarafında ürünün bulunduğu alternatif rafın adı, raf barkodu, hangi sırada olduğu ve üründen kaç adet olduğu gibi bilgiler gösterilecektir.

  3. Ürün bulunamadığı durumda ‘Ürün Bulunamadı’ butonuna basılmalıdır. Bu durumda, panelde ürünün durumu ayarlarda ilgili ayar için seçilen durum ile güncellenecektir.
 

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.