Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Üye ve Bayi Grupları EklemeÜye ve Bayi Grubu Ekleme

Sitenizde ki standart üyeleriniz satış fiyatınız varsa indirimli fiyatınız gözükmektedir.

Dilerseniz ürünlerinize farklı fiyatlandırma yaparak ilgili üyenizi standart üyelik yerine bayiniz olarak belirleyebilir ve ürünlerinizi bayilik fiyatından satışa sunabilirsiniz.

İlk aşamada ürünlerinize Üyetipi1’den Üyetipi20 fiyatına kadar bir fiyat bilgisi girebilirsiniz.

Ürünler > Ürün Yönetimi alanından ürünü düzenle diyerek Stok ve Fiyat Bilgileri alanından üyetipi fiyatlarını düzenleyebilirsiniz.


(Dilerseniz ürünlerinizi toplu bir şekilde kategorili excele aktarım yaparak üyetipi fiyatı belirleyebilirsiniz.)

 

Panelinizden Üyeler / Bayiler >Üye & Bayi Grupları alanından bayilik bilgilerini düzenle diyerek tanımla girebilir ve ilgili bayi grubu hangi fiyat bilgisinden yararlanmasını istiyorsanız fiyat bilgisini seçebilirsiniz. Dilerseniz de yeni ekle diyerek farklı bir bayi grubu eklemesi sağlayabilirsiniz.Örneğin Marmara Bölgesi Bayilerim Üyetipi 9 Fiyatına yazmış olduğum fiyattan ürünleri satın alma işlemini sağlayacaklardır.Yeni ekle diyerek farklı bir bayilik oluşturarak ilgili bayinin hangi fiyattan ürünleri satın almasını gerektiğini seçebilirsiniz.


Bayinize özel kargo indirimi ve minimumum sepet tutarı belirtebilirsiniz.


Son olarak Üyeler / Bayiler > Üye Yönetimi alanına giriş yaparak hangi üyenizi bayi olarak tanımlayacaksanız ilgili üye düzenlemesinden Üye Türü alanından hangi bayilik fiyatından yararlanmasını istiyorsanız seçebilir ve kaydet diyebilirsiniz.


Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.