Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Üye ve Bayi Grupları Ekleme

 

Üye ve Bayi gruplandırmalarınızı yapacağınız sayfadır. Bu sayfaya Üyeler Bayiler > Üye & Bayi Grupları'ndan erişebilirsiniz.

 

Ürünlerinizi sisteme girerken stok ve fiyat bilgileri alanında tanımladığınız Üye Tipi 1, 2, 3, 4 ve 5 fiyatlarının geçerli olacağı bayi gruplarını bu alandan oluşturabilirsiniz. 
Bu alanı kullanarak üye ve bayilerinize özel indirim tanımlayabilirsiniz. Birden fazla grup oluşturabilirsiniz. Tanımladığınız gruplamaları da silebilir ya da yeniden düzenleyebilirsiniz.

Yeni Bayi Grubu Ekle butonu () ile başlıyoruz. Bu sayfa ile oluşturacağınız bayi grubuna farklı fiyat türleri tanımlayabilirsiniz. 

 

Bayi grubu oluştuktan sonra Üyeler/Bayiler > Üye Yönetimi sayfasına gelin ve bayi olarak çalışmasını istediğiniz üyenin düzenleme sayfasına gelin. Üye Türü bölümünde üyenin atanacağı yani az önce oluşturduğunuz bayiyi seçin. Artık kişi bu hesap ile sisteme giriş yaptığında sizin bayi grubu için seçtiğiniz fiyat türü üzerinden alışveriş yapacaktır. 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.