Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Ticket Yönetimi

Ticket Yönetimi müşterileriniz ile iletişim kurduğunuz bir modüldür. Bu modül sayesinde müşterileriniz kendi hesabım sayfalarında yer alan () butonuna tıklar ve sizin belirlediğiniz başlıklara göre size soru/görüş ve önerilerini iletirler. Yeni bir ticket aldığınızda admin panelinizin anasayfasında yer alan "Onay / Hareket Bekleyen İşlemler" bölümündeki Bekleyen Ticket () sayınız artacaktır. İsterseniz bu buton ile isterseniz Modüller > Ticket Yönetimi ile ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.
Yeni konu oluşturma :"Yeni Konu Oluştur" butonuna () tıkladığınızda sizi aşağıdaki gibi bir pop-up ekranı karşılayacaktır. Görselde belirtilen alanlara dikkat ederek yeni konu oluşturabilirsiniz. Yeni durum oluşturma :"Yeni Durum Oluştur" butonuna () tıkladığınızda sizi aşağıdaki gibi bir pop-up ekranı karşılayacaktır. Görselde belirtilen alanlara dikkat ederek yeni durum oluşturabilirsiniz. Ticket Detayları :Müşteri taleplerinin detaylarını görüntülemek ve müşterilerinize cevap vermek için Eylemler'in altında yer alan Ticket Detay butonuna () tıklayınız. Ayrıca isterseniz Üye Detay butonu () ile de ticketı açan üyenin üye bilgilerini, siparişlerini, hediye çeklerini, puanlarını, ticketlarını ve üyeye giden mailleri hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Sorumlu butonu() ile taleplere personel ataması yapabilirsiniz.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.