Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Tedarikçi Firmalar

Siteniz üzerinden satışını yaptığınız ürünleri başka firmalardan tedarik ediyor iseniz tedarikçilerinizi ekleyerek ürünlere tedarikçi atayabiliyorsunuz. Bu sayede hangi ürünü hangi tedarikçiden aldığınızı kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz. 

Not: Ürün yükleyebilmek için en az bir tane tedarikçi bilgisi olması gerekmektedir. Eğer ki tedarikçiniz yok ise kendi firmanızın adını yazdığınız bir tekdarikçi oluşturup tüm ürünleri o tedarikçiye bağlayabilirsiniz.

Marka yönetiminde olduğu gibi tedarikçi firma bilgisi sistemde olmasa dahi ürün girişi yaparken tedarikçi alanına yazdığınız bilgiler ile yeni bir tedarikçi firma da oluşacaktır.

Eğer tedarikçileri manuel olarak oluşturmak ya da mevut tedarikçileri düzenleme isterseniz Ürünler > Tedarikçi Firmalar alanını kullanabilirsiniz.

Açılan sayfada daha önceden eklediğiniz tedarikçileri filtrelemek isterseniz tedarikçi filtreleme alanına tıklamanız yeterlidir.

 Yeni bir tedarikçi tanımlamak için Yeni Ekle butonuna tıklayınız ve tedarikçiyi oluşturunuz.Not: Oluşturduğunuz tedarikçi Ürünler > Ürün Yönetimi alanında yeni ürün eklerken direkt olarak listelenecektir. Toplu güncellemeler, filtrelemeler vb. gibi alanlarda tedarikçiye yönelik çalışmalarda yapabilirsiniz. 
Tedarikçi arayüzde default olarak pasif olarak gelir, ancak Ayarlar > Genel Ayarlar > Ürün Ayarları alanından arayüz görünümünü aktif/pasif duruma getirilebilir.   

 

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.