Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Stok ve Fiyat Alarm Hatırlatma Modülleri

Sitenizde ürünlerin stoklara gelmesini veya fiyatının düşmesini bekleyen müşterileriniz olabilir. Bu tarz durumları admin panelinizde Raporlar menüsü altından takip edebilirsiniz. 

Raporlar ile belirlediğiniz ürünlerde stok girişi yapmak ya da fiyat indirimi uygulamak site yöneticisi olarak sizin kararınıza bağlıdır. Belirli bir dönem içerisinde indirim yapılmış ya da stok girişi yapılmış bu ürünleri bekleyen kişilere toplu olarak duyurmak için Ürünler > Stok Alarm Hatırlatma ve Ürünler Fiyat Alarm Hatırlatma modüllerini kullanabilirsiniz. 

İki modülün de çalışma prensipleri aynıdır. İlgili modülden tarih filtrenizi yapın ve mail gönderilenleri tekrar bilgilendirip bilgilendirilmeyeceğini seçerek filtreleyin. Sistem beklenen ürün sayısı, sizin o tarih aralığında karşıladığınız beklenti sayısını ve ayrı ayrı kaç kişinin beklediğini gösterecektir. Mail gönder butonuna tıkladığınız zaman Tasarım Sistem Mail Tasarımları sayfasındaki 22 id'li Stok Alarm Hatırlatma Genel Tasarım, 23 id'li Stok Alarm Hatırlatma Ürün Listesi ve 24 id'li Fiyatı Düşünce Haber Ver şablonlarına uygun şekilde toplu mail bilgilendirmesi yapılacaktır.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.