Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Ödeme Kaydı Bulunmayan Siparişler

Herhangi bir sebepten ötürü ödeme adımında ödemesi alınamayan siparişlerin düştüğü alandır. Bu alanda ödemeleri kontrol edebilir, siparişleri düzenleyebilir, sipariş durumlarını değiştirebilirsiniz. Ödeme kaydı bulunmayan siparişleri takip etmeniz oldukça önemlidir. Eksik kalan siparişler için ilgili müşterilerinize geri dönüş yaparak siparişleri tamamlatabilir yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Bu alanı mümkün olduğu kadar sık kontrol etmenizi öneririz.

Müşterileriniz ise üyelik Hesabım kısmında yer alan Siparişlerim > Ödemesi Olmayan Siparişler alanını kontrol edebilirler. Burada yer alan seçenekler ile ilgili sipariş detayına girebilir ve siparişi tamamla butonu ile ödeme sayfasına ulaşarak siparişi tamamlayabilirler.

Ödeme kaydı bulunmayan siparişler sayfasının yapısı normal Sipariş Listesi sayfasının yapısı ile aynıdır. Tek farkı burada gördüğünüz siparişler resmi birer sipariş değil, sadece bilgi amacı ile tutulmaktadır.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.