Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Arama için Anahtar Kelimeler

Arama motoru performansınızı etkileyecek en önemli noktalardan biri de etiketlerdir. Etiketler site içi performansını arttırarak arama motorlarında ilgili terimlerde ya da ürünlerde daha etkili olmanızı sağlayacaktır. Ürüne etiket ekleme işlemini ürün girişi yaparken ya da ilgili ürünü düzenlerken çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Örnek ürün detay görünümü ve ürün düzenleme bölümü aşağıda yer almaktadır.

Ürünler/Ürün yönetimi eylemler alanında bulunan kalem işaretine tıklayarak düzenlemesine giriş yapabilir ve Metinler alanından düzenleme sağlayabilirsiniz.

 Kelime Üret: Bu botun ise ürünün adının çeşitli kombinasyonlarını oluşturur. Ürünün adı 'Bayan Mavi Bluz' ise butonla üretilen kelimeler şu şekilde olur. Bayan, Bayan Mavi, Bayan Mavi Bluz, Bayan Bluz, Mavi, Mavi Bluz, Bluz

Arayüz > Ürün detay görünümü aşağıda ki gibidir, etiketler ürün detay sayfasının sonunda yer alır ve ilgili etikete tıklayınca aynı etiketi kullanan diğer ürünler listelenir.

 

Bu işlemi toplu olarak yapmak isterseniz Admin panelinizden > SEO > Toplu Ürün SEO İşlemlerini de kullanabilirsiniz.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.