Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Ex toplu seo

Gelişmiş SEO paneli sizelere, ürün, marka, kategori, içerik alanlarına SEO bilgileri (başlık, anahtar kelime, açıklama) girme imkanı sağlıyor. Var olan bilgileri değiştirmek ya da yenilerini eklemeyi daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmeniz için yepyeni bir özellik geliştirdik. Toplu SEO Güncelleme paneli; bu panel ile birlikte kategori, sayfa, marka, ürün alanlarında yer alan, anahtar kelime, başlık ve açıklamalarınızı aynı anda güncelleyebilecek ve yeni bilgileri ekleyebileceksiniz.

Toplu SEO güncelleme panelinde yer alan filtre yardımı ile düzenlemek istediğiniz bölümü seçebilir, meta bilgisi girilmemiş olanlara belirli değişkenler yardımı ile yenilerini ekleyebilirsiniz. Değişkenler ile birlikte metinde ekleyerek düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Kategori Meta Güncelleme Alanı

Kategori seçimini yaparak meta bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 

Marka Meta Güncelleme Alanı

Marka seçimini yaparak meta bilgilerini düzenleyebilirsiniz

 

Sayfa Meta Güncelleme Alanı

İçerikleri seçerek meta bilgilerini düzenleyebilirsiniz

 

Ürün Meta Güncelleme Alanı

Meta güncellemesi yapmak istediğiniz ürünleri, resimli olan, vitrinde görünen vb şekilde filtrelere ayırarak düzenlemelerini yapabilirsiniz.

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.