Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

WMS Müşteri Yönetimi

Manuel olarak yaratılan çıkışlarda hangi müşteri, bayi veya benzeri noktaya çıkış yapılacağı bilgisi Müşteri Yönetimi Ekranından gerçekleştirilmektedir. Bu bilgiler ile manuel çıkış oluşturulmaktadır. Bu şekilde siparişler doğru kişiye iletilebilecektir.

Müşteri Yönetimi ekranı ile yukarıda görülebileceği gibi müşterilere ait tanım, telefon, mail, yetkili adı, yetkili rolü, yetkili kişi telefonu ve yetkili kişi mail adresi bilgileri görüntülenmektedir. Buna ek olarak sayfadan, bilgiler düzenlenebilir ve silinebilir durumdadır. Ekrandan aynı zamandan Excel ile yükleme yapılabilirken, Excel ile dışarı aktarma işlemi de yapılabilmektedir.


Yeni Tedarikçi Ekle butonu ile yeni tedarikçi eklenmektedir. İlgili kişilerin bilgileri beklenen şekilde girmesi ile işlem başarılı şekilde gerçekleşecektir. Kişi yaratıldıktan sonra Düzenle butonuna basarak kullanıcı için adres bilgisi girilebilmektedir. Girilen adres bilgileri teslimat adresi ve fatura adresi olarak iki farklı şekilde kaydedilebilir. Manuel çıkış yaratırken de burada kaydedilen adres ve kişi bilgileri kullanılabilecektir.


Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.