Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Versiyon V8.8.0

* İstek listem alanı yenilendi 

Müşterileriniz, arkadaşım alsın modülü (istek listem) ile beğendiği ürünleri bir liste halinde satın almasını istediği kişilere e-posta yardımı ile tek adımda ileterek üyelik panelinden listedeki ürünleri mail yolladığı kişilerden kimin hangi ürünü aldığını takip edebilmektedir. 

Müşterileriniz, ilgili listeyi (istek listem) mail attıktan sonra listenin gönderildiği kişilerden birinin listedeki ürünleri satın almasının ardından diğeri de aynı ürünü satın almak için ürün detaya girdiğinde aşağıda yer alan uyarı ile karşılaşmaktadır.   Buna bağlı olarakta arkadaşım alsın (istek listelerim) sayfasında ise ürünü satın alan kişinin ismi yer almaktadır.  Sayfada her zaman ürünü en son satın alan kişinin ismi bulunmaktadır.


*Fiyat alarm sayfası fiyat görünümleri yenilendi.

Fiyat alarm listem sayfasına ek olarak ilk fiyat ve son fiyat alanları eklendi. İlk fiyat kısmı müşterinin ilgili ürünü fiyat alarm listesine eklemeden önceki fiyatıdır. Son fiyat alanı ise ürünün listeye eklendikten sonra ki güncel fiyatıdır.  İlk fiyat ürünün KDV hariç fiyatıdır. Son fiyat ise şu anki KDV dahil fiyatıdır. 

Fiyat listem örnek sayfa görünümü aşağıda yer almaktadır.


*Hediye çeklerim sayfasına yeni alanlar eklendi

Ticimax'ın hediye çeki kampanyalarında çekin oluşturulma tarihleri dışında ayrı bir kullanım tarihide eklenebiliyor. Kullanıcıların, bu tarihleri takip edebilmeleri için siparişlerden kazanılan ve ileriki tarihlerde kullanılması gereken çeklerin bilgisi hediye çeklerim sayfasına eklenmiştir. Ek olarak hediye çeklerim sayfasında aktif olan hangi hediye çekinin hangi siparişte kullanıldığı bilgisinin yer aldığı alan  da hediye çeklerim sayfasına eklenmiştir. Sipariş ID'si ile müşteri hediye çeki kullandığı siparişi kolayca görebilmektedir.

*IP Adresine göre dil ve para birimi değiştirilmesi eklendi

*Hepsipay entegrasyonuna para birimi eklendi

*Parçalı ödeme sms onaylı kapıda ödeme ile sipariş verildiğinde bakiyenizi kapatmak için tıklayın butonu düzenlendi

 

 

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.