Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Sepetlerin Temizlenmesi

Optimizasyon İşlemleri

Ayarlar > Optimizasyon İşlemleri sayfasından üyelerin sepetlerinin tümünü ya da belirli bir tarihten eski olanları toplu olarak silebilirsiniz. Bu sayfadan ayrıca Senkronizasyon İşlemleri alanından Entegrasyonlarda yaşanmış ürün, marka, tedarikçi ve varyasyon bazlı hatalar var ise onları toplu olarak düzeltebilirsiniz.
Yukarıdaki ekran bir özet ekranı olup detaylı bir rapor görüntüleme isterseniz "Tümünü Görüntüleme İçin Tıklayınız"
() butonu üzerinden rapora ulaşabilirsiniz.

Sisteminizde kayıtlı olan üyelerin sepetleri için otomatik bir silme süresi bulunmamaktadır. Üye sepetini boşaltabilir veya siz bu sepetleri temzileyebilirsiniz.  Sepetlerden ürün çıkarabilmeniz için üç yolu bulunmaktadır.
1.    Ürünler > Ürün Yönetimi > sepetlerin hepsinden çıkmasını istediğiniz ilgili ürünün satırına gelin > Eylemlerin altan yer alan diğer sembolü () üzerinden "Bu Ürünü Tüm Sepetlerden Sil" butonuna ()  tıklayın. Bu ürün tüm üyelerin sepetinden çıkmış olacaktır.
2.    Üyeler/Bayiler > Üye Yönetimi > sepetinin temizlenmesini istediğiniz ilgili üyenin satırına gelin > Eylemlerin altan yer alan "Üyenin Sepetini Sil" butonuna ()  tıklayın. Bu üyenin sepetinden tüm ürünler çıkmış olacaktır.
3.    Ayarlar > Optimizasyon İşlemleri sayfasına gelin ve isterseniz belirli" bir tarihten eski sepetleri isterseniz de tüm sepetleri seçip tek seferde temizleyebilirsiniz.

Bu sayfada ayrıca entegrasyonlarda hata yaşanması halinde kullanabileceğiniz bir senkronizasyon modülü de yer almaktadır. Gerekli durumlarda aşağıdaki alanlardan senkronizasyon işlemini uygulayabilirsiniz.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.