Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

N11 Entegrasyonu

E-ticaret sitenizin başarılı olmasının en büyük araçlarından biride Pazaryerleridir. Pazaryeri entegrasyonu ile ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşacak ve marka bilinirliğiniz bu sayede artacaktır. Bu kanallardan kazanacağınız müşterileri aynı zamanda kendi sitenize de çekerek sadık müşteriler kazanabilirsiniz.

Ticimax'ın gelişmiş e-ticaret altyapısı ile hiçbir aracı olmadan tek panel üzerinden pazaryerleri ile kolay ve hızlıca entegrasyonlar tamamlanmaktadır.

N11 Entegrasyonu 2013 yılında hayata geçen N11.com pazara hızlı bir giriş yaparak, güçlü pazaryeri yapısıyla birçok firmayı son kullanıcı ile bir araya getirmektedir. N11 entegrasyonu e-ticaret siteleri için farklı fırsatlar sunmakta ve firmaların karlılıklarını arttırmak için destekler sunmaktadır.

N11'in sunduğu fırsatlardan faydalanmak isteyen e-ticaret siteleri N11 ile entegrasyon yaparak sattıkları markaları ya da kendi markalarına ait ürünleri N11 kanalından benzer ürünleri arayan son kullanıcılara ulaştırabilmekteler. N11'in geniş satış kanalı e-ticaret siteleri için en güçlü araçlardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle yeni sektöre giren e-ticaret siteleri markalarını duyurmak ve ürünlerinin satışını gerçekleştirmek için N11 entegrasyonundan faydalanabilirler.

N11 entegrasyonu için müşteri temsilciniz ile görüşerek tek adımda entegrasyon işlemini yaptırabilir, güvenle ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Teknik ekiplerimize danışarak N11 entegrasyonu konusunda her zaman ücretsiz destek alabilirsiniz.

  • N11 Entegrasyonu Avantajları,
  • *Aracısız tek panel üzerinden ürünlerinizi aktarırsınız,
  • *Tek panel üzerinden stoklarınızı kontrol edersiniz,
  • *Stoklar eşzamanlı olarak her iki alandan da düşer,
  • *Zaman ve maliyetten tasarrruf edersiniz,
  • *Siparişlerinizi tek panelden takip edip, tek panel üzerinden faturalandırırsınız
  • *N11.com 'un avantajlı dünyasından faydalanırsınız.


Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.