Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Kullanıcı YönetimiSitenize birden fazla kullanıcı eklemesi yapabilirsiniz. Bunun  için ayrı ayrı kullanıcı oluşturmanız ve ilgili kullanıcılara farklı yetki atama işlemi sağlayabilirsiniz.

 

Ayarlar > Kullanıcı Ayarları alanında bulunan;

Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı Yetkileri

Yetki Yönetimi

 
Kullanıcı Yönetimi


Yeni ekle diyerek panele erişim sağlayacak kullanıcının bilgilerini ekleyebilir , ilgili kullanıcı bilgilerini düzenleyebilirsiniz .Panel kullanıcısının adı soyadı , panele erişim sağlayacak e-posta adresi , izin verilen ip alanından * bulunuyorsa tüm ipler üzerinden erişim sağlayabileceği anlamına gelmektedir. Eğer ip kısıtlaması yapmak istiyorsanız ilgili alanda ki * işaretine ip yazmanız durumunda sadece yazmış olduğunuz ip üzerinden panele erişim sağlayabilecektir. Şifre belirleyebilir ve panel yardım mesajlarınız (sağ üst köşede bulunana yardım ve video alanı) gösterebilirsiniz.

 

Kullanıcı bilgilerini oluşturduktan sonra kaydet diyebilirsiniz. Ardından ilgili kullanıcının aktif durumunu kontrol edebilirsiniz.


Yetki Yönetimi

Kullanıcılarınıza yetki tanımı oluşturabilirsiniz. Sadece onay vermiş olduğunuz yetki alanlarında işlem yapabileceklerdir. Görüntüleme / Ekleme / Silme Yetki izinlerini kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz.Yeni Ekle diyerek oluşturacağınız yetki için bir tanım belirleyebilirsiniz.
Yetki oluşturma işlemini sağladıktan sonra kaydet diyebilirsiniz.

Kullanıcı Yetkileri
-Son adımda artık Ayarlar / Kullanıcı Yetkileri alanına gelerek oluşturmuş olduğunuz kullanıcıya yetki atama işlemini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı seçebilir ve yetkisini seçerek kaydet diyebilirsiniz. Kullanıcı yetkilerini bu şekilde güncellemiş olacaksınız.
Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.