Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Kullanabileceğimiz Alternatif Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Aşağıda e-ticaret siteleri tarafından tercih edilen ödeme sistemlerini sizler için bir araya getirdik.Sizin için uygun olan ödeme sistemi ile çalışabilir tüm detaylar için müşteri temsilcilerimiz den detaylı bilgi alabilirsiniz.Tüm Ödeme yöntemleri e-ticaret alt yapımızda mevcuttur

Paypal ile Ödeme (www.paypal.com)

Paypal, geleneksel ödeme yöntemlerinden olumsuz yanıt alan küçük işletmeler, online mağazalar, kişiler vb. kullanabileceği güvenli alternatif bir ödeme sistemidir.Paypal alt yapınızı sitenize ekleterek e-ticaret sitenizden kolayca, kredi ve banka kartlarından ödeme alabilirsiniz.Bunun için önce paypal'da ticari bir hesap açmanız gerekmektedir.

Ipara ile Ödeme (www.ipara.com)

İpara, Multinet kurumsal hizmetler A.Ş.'nin online ödeme sistemidir.İpara direkt ödeme, tek bir entegrasyon ile 7 bankanın sanal posuna 1 gün içerisinde sahip olmanızı ve tüm sanalposlar'dan tek çekim veya taksitli ödeme almanızı sağlıyor.

PayU ile Ödeme (www.payu.com.tr)

PayU e-ticaret siteleri için geliştirilmiş ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir ödeme sistemidir. Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU, Türkiye'de ki e-ticaret siteleri tarafından tercih edilen ödeme yöntemleri arasında ilk sıralarda gelmektedir.Ticimax ve PayU işbirliği ile 7 bankanın sanal posunu %50 indirimle alabilirsiniz.

BKM Express ile Ödeme(www.bkmexpress.com.tr)

BKM Express, internet üzerinden kart bilgilerini paylaşmadan alışveriş imkanı yapmayı sağlayan alternatif bir ödeme sistemidir.BKM Express sayesinde kullanıcılar, 17 bankanın kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirler ya da cep telefonlarından para gönderebilirler.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.