Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

InstaShop Modülü

https://developers.facebook.com/ link üzerinden My Apps butonuna tıklayıp giriş yaptıktan sonra create app diyerek ilgili modülün kurulumuna başlayabilirsiniz.Gelen ekranda en aşağıda ki Create New App butonundan ilerleyebilirsiniz.Gelen Pop-up üzerinde Create App butonuna basabilirsiniz.Daha sonra aşağıda ki alanlara  https://www.siteadiniz.com/Admin/InstagramHesaplari.aspx linkinde alan adınızı değiştirerek ekleme yapabilirsiniz.
Valid OAuth Redirect URIs 
Deauthorize callback URL   
Data Deletion Request URL 
Daha sonra Settining > Basic Alanına https://siteadiniz.com/UyelikSozlesme.aspx?sozlemeTipi=5 linkinde ki alan adını değiştirip aşağıda ki alanlara ekleme yapabilirsiniz.
 Privacy Policy UR
Terms of Service URL
User data deletionnda Data deletion instructions URL
Ve Category için ise Shopping seçebilirsiniz.
Sağ alttan kaydettikten sonra en aşağıda sitenizin linkini aşağıda ki gibi ekleyebilirsiniz.

App Roles > Roles alanından bir Instagram test kullanıcısı ekleyebilirsiniz.Bağlanacak hesabı bulup istek gönderebilirsiniz.Instagram hesabına giriş yapıp Daha Fazla olan sekmeden Ayarlar menüsüne erişebilirsiniz.Uygulamalar ve İnternet Siteleri> Test Kullanıcı Davetleri alanından İsteği kabul edebilirsiniz.En son olarak App Mode Developmet' ı Live' a alabilirsiniz.Daha sonra Instagram Basic Display> Basic Display içinden App ID ve App Secret bilgilerine erişebilirsiniz. Ve bu bilgileri panelinizde Modüller> InstaShop Yönetiminden kurulum yaparak girebilirsiniz. 
Bağlantı kur butonuna bastıktan sonra Instagram' a yönlendirileceksiniz ve gelen uyarılara izin ver diyerek ilerleyebilirsiniz.
Bu işlemlerin hepsini aynı tarayıcıda yapmanız gerekir, adımları farklı farklı tarayıcılardan ilerlettiğinizde bağlantı kurulumunda aşağıda ki Instagram izin ekranı gelmemektedir.Ve modül kurulumu tamamlanmıştır.
 
Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.