Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Google Tag Manager Nedir?

Google Etiket Yöneticisi, işletmenizin hızına ayak uydurarak dilediğiniz zaman web siteniz ve mobil uygulamalarınız için etiketler oluşturmanıza ve bu etiketleri güncellemenize olanak tanır. Google Etiket Yöneticisi'nin kullanımı kolay ve ücretsizdir. Bu, pazarlama kampanyalarınıza harcayacak daha fazla zamana ve paraya sahip olacağınız anlamına gelir. Kullanımı kolay web arayüzüyle etiketlerinizi kendiniz yönetir ve mobil uygulamalarınızı yapılandırırsınız. Bu arayüz sayesinde, sizin veya BT ekibinizin kod yazması veya mevcut kodda değişiklik yapması gerekmez.

 https://www.google.com/intl/tr/tagmanager/ 

 

BT için güvenilir

Google Etiket Yöneticisi pazarlamacılar için tasarlanmıştır ancak kullanıcı izinleri, otomatik hata kontrolü ve Hata Ayıklama Konsolu gibi özellikler sayesinde, web yöneticileri ile BT ekibi üyelerine de hitap edecektir.

mobil kullanıma hazır

Mobil cihazlar için uygun

Tüm cihazlarda sorunsuz çalışan Google Etiket Yöneticisi, mobil web sitelerini ve yerleşik mobil uygulamaları destekler. Hatta bir kullanıcı uygulamanızı indirdikten sonra uygulama izlemenizi yeniden yapılandırarak yorucu boş döngülere son verebilirsiniz.

kolay test etme

Hatasızdır

Hata Ayıklama Konsolu ve Önizleme Modu, yeni etiketleri yayınlamadan önce doğrulamanıza olanak tanır. Pazarlamacılar etiketlerinin tetiklendiğinden emin olabilir ve web yöneticileri rahat bir nefes alabilir.

uyumlu

Diğer etiketlerle uyumludur

Diğer etiketlerle uyumludur ve birçoğu yerleşik şablonlara sahiptir. İşletmeniz için yararlı araçları kullanma özgürlüğüne sahip olursunuz.

ajans dostu

Ajans dostu

Çoklu hesap desteği ve kullanıcı izinleri, ajansların etiketleri yönetmesini, müşterilerin ise ajansların yaptıkları değişiklikleri incelemesini kolaylaştırır.

kurallara dayalı

Esnek etiket tetikleme

Doğru anda doğru verileri toplamak için etiketlere güvenirsiniz. Bu nedenle Google Etiket Yöneticisi, kullanıcı işlemlerini gerekli ayrıntı düzeyinde takip etmek için özel kurallar ve makrolar oluşturmanıza veya otomatik etkinlik izlemeyi kullanmanıza olanak tanır.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.