Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Google Sayfa içi Analytics ile E-Ticaret Sitenizin Etkisini Ölçün!

Sayfa içi Analytics ile müşterilerinizin web sitenizle nasıl etkileşime girdiğini takip edin, müşterilerinizin neleri tıklayıp neleri tıklamadığına göre e-ticaret sitenizde düzenlemeler yapın ve dönüşümlerinizi arttırın !

Chrome uzantısı ile aynı anda sitenizin tüm kategorilerini ve alanlarını tıklama oranları ile birlikte ısı haritası şeklinde görebiliyorsunuz. Verilen oranlar ve renk skalaları sizelere e-ticaret sitenizin nerelerinde iyileştirme yapmanız gerektiğini göstermektedir.

Örneğin Anasayfanızı gözden geçirin ve tıklama oranlarının az olduğu alanları yeniden değerlendirin. Yaptığınız optimizeden sonra ilerleyişini izleyin. Bu işlemleri sitenizin tüm sayfaları için değerlendirin. Sepet adımı, ödeme işlemleri ve üyelik sayfası. sayfa için analytics size ihtiyacınız olan tüm detayları verecektir.

Sayfa için analytics ile görebileceğiniz detaylar;

  • Sayfa Görüntüleme Sayısı
  • Sayfada Geçirilen Ortalama Süre
  • Hemen Çıkma Oranı ve Çıkış Yüzdesi
  • Gerçek Zamanlı Etkin ziyaretçi Sayısı
  • Sayfa içi Tıklama Analizi (Kullanıcının Tıkladığı Alanlar)
  • Sayfa Analizi Chrome Uzantısı'nı indirin ardından >>Google Analytics > Davranış > Sayfa içi Analytics alanını ziyaret edin!
Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.