Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Google Analytics Nedir?

Google Analytics, e ticaret siteleri ve web siteleri için temel analitik verileri sağlayan ücretsiz bir web analiz aracıdır. Google Analytics'i Google hesabı olan herkes ücretsiz olarak kullanabilir. Google Analytics ile hedef kitlenizin kim olduğunu öğrenebileceğiniz gibi gerçek zamanlı olarak sitenizde kaç kişi var, hangi kaynaktan ve cihazdan geldiklerini de Google Analytics ile görebilirsiniz.

Google Adwords hesabınızı da Google Analytics ile bağlayarak reklam kampanyalarınızı ve reklam gruplarınızı Google Analytics üzerinden de raporlayabilirsiniz. Google Analytics gelişmiş e-ticaret özelliği ile Kullanıcılarınızın alışveriş alışkanlıklarınıda keşfedebilirsiniz. Ticimax altyapısıyla Google Analytics entegrasyonunuzu site yönetim panelinizde ayarlar > genel ayarlar > dijital pazarlama sekmesinden tek adımda yapabilirsiniz ve sitenizin performansını Google Analytics üzerinden izlemeye başlayabilirsiniz.

Yeni videolarımızdan haberdar olmak için Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz >> Abone olmak için tıklayınız.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.