Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Facebook Store Kurulumu

Facebook Mağaza kurulumunuzu aşağıdaki dökümanı inceleyerek çok kolay bir şekilde hiç bir web bilgisine gerek olmadan kurabilirsiniz.

1. Facebook'a kendi hesabınız ile giriş yapınız. Sonrasında apps.facebook.com/static_html_plus/linkine tıklayınız ve açılan sayfadan yukarıda gösterildiği gibi "Add Static HTML to a Page" butonuna bastınız.

2. Açılan ekranda önceden oluşturmuş olduğunuz Facebook safyasını seçiniz ve ardından yukarıda gösterilen "Add Static HTML:iframe tabs" butonuna basınız.

3. Facebook sayfaları alanından sayfanızı seçerek "Sayfa sekmesi ekle" butonuna tıklayarak ilerleyin.

4. Açılan sayfada yeşil renk ile belirtilmiş Set up tab butonuna bastınız.

5. Açılan ekrana "<iframe src="https://www.SİTENİZİNADRESİ.COM/facebookmagaza.aspx" width="700" height="700"/></iframe> " kodunu yapıştırınız ve ardından yukarıda bulunan "Save & Publish" butonuna basarak yaptığınız işlemi kayıt ediniz. Böylelikle Facebook Store ayarlarınız tamamlanmış bulunmaktadır. Ürün eklerken veya Düzenlerken Facebook'ta görünsün olarak işaretlediğiniz ürünler Facebook Store ekranınızda görüntülenecektir.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.