Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

Bayilere Alışveriş Hedefi Tanımlama Özelliği

Ticimax'tan yepyeni bir özellik daha, artık bayilerinize bir alışveriş hedefi koyabileceksiniz ayrıca bu hedefe ulaştıklarında onları bir kampanya ile ödüllendirebileceksiniz. Bu özelliği bayilerinizi alışverişe teşvik amaçlı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bayilerinizin performansınıda daha net görebileceksiniz.

Yeni özelliğe göz atalım, Panelde, Üyeler/Bayiler ekranından bayi üyeleri bulunur ve Düzenle sayfasına giriş yapılır.Aşağıdaki ekran görüntüsünde bulunan parametrelere veri girişi şu şekilde yapılmalıdır:

Alışveriş Hedefi: İlgili bayi için belirlenen, ulaşması gereken alışveriş hedefi girilmelidir.

Hedef Süresi: Belirlenen alışveriş hedefine ne kadar sürede ulaşsın? 1,3 ve 6 aylık olarak tanımlanabilecek bir süre belirlenmelidir.

Hedef Süresi Tipi: Hedef süresi 1 ay seçilirse, hedef süre tipi, "bulunduğu günden hesapla" dersek, örn: bugün ayın 15 i ise, geçen ayın 15 i itibariyle hesaplama yapar fakat "ay başından hesapla" dersek yine bugün ayın 15 i olduğunu farz edelim, bu sefer de ayın 1 inden itibaren 15 günlük kısmı hesaplar.

 

Bu özellik ücretlidir. Ücret bilgisi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.